Állásfelhívások
2024
09
06

Állásfelhívás

A Magyar Ifjúsági Konferencia

TITKÁRSÁGVEZETŐ FELHÍVÁS

A Magyar Ifjúsági Konferencia titkárságvezetőt keres komáromi munkavégzéssel, teljes munkaidőben (40 óra). Olyan adminisztratív feladatok iránt elkötelezett, precíz és megbízható személy jelentkezését várjuk, aki segít szervezetünk hatékony működésének biztosításában, különös tekintettel a pályázatok kezelésére és elszámolására.

Feladatok:

  • A szervezet titkársági teendőinek teljes körű ellátása
  • Pályázati elszámolások elkészítése és kapcsolódó dokumentációk rendszerezése
  • A beérkező levelek és e-mailek kezelése, továbbítása az illetékes kollégáknak
  • Adminisztratív feladatok, mint naptárkezelés, értekezletek előkészítése
  • Kapcsolattartás a pályázati partnerekkel és hatóságokkal
  • Számlák és pénzügyi dokumentumok feldolgozása, rendszerezése
  • A szervezet belső adminisztrációs folyamataihoz kapcsolódó napi teendők ellátása

Elvárások:

  • Precizitás, megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Kiváló szervezési és adminisztratív készségek
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeret
  • Pályázatokkal kapcsolatos tapasztalat előny
  • Pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat előny
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos és támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség a pályázatkezelés és adminisztráció területén
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • 2900 Komárom, Arany János utca 17.

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét 2024. szeptember 19-ig az alábbi e-mail címre: titkarsag@mikegyesulet.hu